Fegge & Mattes Personal

Kunniga, lyhörda och flexibla tekniker är några av de faktorer som gjort att Fegge & Mattes har blivit så framgångsrika.
Uppdraget är att skapa DIN tillställning med stöd av VÅR kunskap.



Matte Lundh

Bokning

Matte Lundh
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 070-349 20 40
matte@fegge-mattes.com

Fegge Johansson

Scen & Mässor

Fegge Johansson
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 070-349 20 10
fegge@fegge-mattes.com

Morgan Juvheden

Projektledare/Tekniker

Morgan Juvheden
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 070-349 20 50
morgan@fegge-mattes.com

Danne Johansson

Service & Installation

Danne Johansson
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 070-349 20 12
danne@fegge-mattes.com

Johan Tillman

Ljus & Scentekniker

Johan Tillman
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 070-849 20 59
johan@fegge-mattes.com

Lagerchef

Din-Din Schmidt
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 070-349 20 54
gustaf@fegge-mattes.com

Lager

Andreas Schön
Telefon: 0143-136 36
Mobil: 072-720 09 14
andreas@fegge-mattes.com



Skicka gärna ett meddelande

Ta kontakt med oss. Vi är gärna med och räknar, föreslår, planerar
och genomför evenemang och tillställningar av alla de slag.




Tel: 0143-136 36


Fegge & Mattes AB
Laduvägen 4, 592 91 Vadstena



info@fegge-mattes.com